سئو،بهینه سازی سایت و موتور جستجو

آیا گوگل تیمی برای بازدید از سایت ها دارد

آیا گوگل تیمی برای بازدید از سایت ها دارد

با اینکه بیشتر بخش های جستجو بصورت الگوریتمی هستند و توسط ربات گوگل فعالیت می کنند ، ولی مطمئنا گوگل تیمی از بازدیدکننده های انسانی در اختیار دارد (برای دقت بالاتر در مجازات)

برخی چیزها که پتانسیل بررسی دستی سایت شما را دارند بشرح زیر است:

  1. اضافه کردن حجم بالایی از مطلب در زمانی کوتاه
  2. سرعت بسیار بالا در ساختن لینک
  3. مطالب تکراری
  4. لینک های خراب

اگر شما واقعا در حال فعالیت صحیح برای بهبود سئو سایت باشید بنابراین چیزی برای مخفی کردن ندارید ، بنابراین مهم نیست که کارمندان گوگل از سایت شما دیدن کنند.

من مثالی می زنم تا کمی راحت تر این بحث مشاهده انسانی را درک کنید :

برای مورد یک فرض کنید شما سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید و یا مدت زیادی است که پس از راه اندازی سایت خود همواره روزی 3-4 پست جدید در سایتتان قرار داده اید.حال به یکباره شروع میکنید به قرار دادن ده ها پست جدید در سایت و بروز کردن مکرر سایت (شاید حتی یک ربات در سایت قرار دهید که این کار را انجام دهد)

اینجاست که کارمندان به سایت شما سر می زنند که همین مطلب را بفهمند (آیا ربات پست ارسال می کند ؟ یا انسان پست ارسال می کند ؟ و البته دقت داشته باشید که اگر انسان پست ارسال کند و کپی باشد آن ها فرض را بر این می گذارند که ربات پست ارسال می کند) و زمانی که اطلاعات کافی به دست آوردند از سایت شما می روند و نتایج تحلیل خود را به ربات گوگل تحویل می دهند.

یا مثلا فرض کنید مورد چهارم رخ داده است.به بک باره سایت شما به یک سیستم دیگر تبدیل می شود و یا دیتابیس ان حذف می شود و … که این باعث ایجاد صدها لینک خراب در سایت شما می شود.اینجا باز هم کارمندان به سایت شما سر می زنند تا ببینند دلیل چیست.

بهترین کار پیشرفت آهسته و پیوسته در بهینه سازی سایت است. پس سئوی مجاز یا کلاه سفید را انجام دهید و هرگز دست به تقلب نزنید. گوگل بسیار باهوش تر از من و شماست که بتوانیم آن را فریب دهیم. برای اینکه اصول سئو را به صورت منطقی فرا بگیرید، پیشنهاد من تهیه کتاب آموزش سئو است.

منبع: نیوسئو

+ نوشته شده در  شنبه 25 دی 1395ساعت 16:05  توسط somaye  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]